Репортажи

Індустрія 4.0 зосередилася на міжнародному партнерстві

102Просмотры

28 березня в Києві, на базі Hub 4.0 відбувся круглий стіл з польськими партнерами розвитку кластерів інтернет речей. Ініціатором заходу стала Асоціація Підприємців Промислової Автоматизації України на чолі з Олександром Юрчаком. Учасниками круглого столу стали передові члени АППАУ, руху Індустрія 4.0, та IT партнери з Польщі.
Наразі АППАУ співпрацює з двома польськими партнерами: Люблінським технологічним парком та Польським кластером інтернету речей.

партнеры АППАУ
За словами організаторів, це вже друга зустріч. Співпраця українських і польських представників IT бізнесу відбувається у форматі нетворкінгу.

АППАУ Украина-Польша
Учасники круглого столу презентували програми та рішення, моделі налагодження тісної і довгострокової співпраці між Україною і Польщою. Крім того під час дискусії були порушені проблеми і шляхи їх вирішення у питанні виходу на міжнародний ринок, експорту за кордон.
Польские партнеры АППАУ
За словами організаторів, круглий стіл відбувся в рамках міжнародного проекту Східного партнерства в програмі «Горизонт 2020». Старт проекту в Україні відбувся наприкінці 2017 року і триватиме півроку. Як анонсує АППАУ, фінальна конференція відбудеться вже в травні 2018 року.

Добавить комментарий