ПопулярноеРепортажи

“Ми не залишимо шахту, поки нам не дадуть зарплати”, – звернення Капліна від імені шахтарів до Уряду

149Просмотры

“Ми не залишимо шахту, поки нам не дадуть зарплати”, – з такою заявою голова Блоку профспілок, СДП та СПУ Сергій Каплін звернувся до Кабінету Міністрів України на своїй офіційній сторінці у Фейсбук.

Сергій Каплін разом із гірниками шахти імені Капустіна записав відеозвернення, де зазначив, що разом із гірниками, які продовжують страйк, буде залишатись під землею, допоки їм не виплатять зароблені кошти.

“Вчора одного шахтаря забрали звідси в психлікарню – від такого скотського ставлення молодий хлопець просто з’їхав з глузду. В нього кредит, малі діти, а він ходить на роботу і не отримує зарплату. Як тут не здуріти?” – відмітив Каплін.

Сергій Каплін створив робочий штаб на глибині 600 метрів і закликав всіх гірників України до солідарних дій. “Треба боротись, перекривати дороги, західні кордони країни, щоб привернути увагу Європи до рабської праці українських шахтарів”, – підкреслив він.

Нагадаємо, гірники шахти імені Капустіна державного підприємства “Лисичанськвугілля” вже сьомий день продовжують страйк під землею, вимагаючи погашення заборгованості із зарплати.

Підземний страйк шахтарів розпочався 19 жовтня. Спочатку під землею на знак протесту залишилися 18 гірників першої зміни, потім до них приєдналися 15 шахтарів другої зміни. Заборгованість перед гірниками Шахти ім. Капустіна перевищує 126 млн 862 тис. грн.

Добавить комментарий