ОбзорыПопулярное

Інтегроване освітнє середовище – майбутнє української освіти

247Просмотры

Під час XVIІІ Міжнародної науково-практичної конференції “Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю” в університеті “Україна” обговорили актуальні проблеми в освіті, шлях до інклюзії в українському суспільстві та шляхи подолання стереотипів  в інтегрованому оточенні.

Учасниками заходу були не тільки вітчизняні, а й закордонні науковці, освітяни та управлінці, а саме: президент університету “Україна” Петро Таланчук; генеральний директор Директорату інклюзивної та позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України Лариса Самсонова; професорка факультету соціального благополуччя і фізичного виховання Шяуляйського університету Люда Радзевічене; членкиня правління Всеукраїнського об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації» Уляна Пчолкіна; голова громадської організації «Всеукраїнський інтеграційний рух «ВІР в Україну», керівниця соціального проекту «Книги, що говорять» Олена Олійник та інші.

Андрій Шевцов, директор Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН України під час конференції зазначив, що за 20 років існування університету “Україна” команда університету добилася значних успіхів.

“Це той передовий досвід, який мають вбирати в себе всі навчальні заклади, вся система освіти,  для того щоб ми могли створити інклюзивне середовище. Саме “Україна” почав першим створювати потужні умови  для навчання студентів з інвалідністю”, – зазначив Шевцов.

Нагадаємо, що Відкритий міжнародний  університет розвитку людини “Україна” – єдиний у країні заклад вищої освіти інтегрованого типу, пристосований для молоді неоднакового рівня підготовки, різних соціальних можливостей та стану здоров’я. 

З нагоди 20-ї річниці створення навчального закладу 7 грудня відбудеться урочисте святкування у Будинку Культури “КПІ” о 11:00.

Добавить комментарий